Bohunka Waageová a další - Konvolut 7 grafických prací

Různé techniky, všechny signovány. 2x rám, sklo, 3x rám, pasparta, sklo, 2x pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Bohunka Waageová a další
69090. Konvolut 7 grafických prací
Dražba ukončena:14.11.2021 21:00:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč