Bořivoj Doležal - Soubor 2 prací - Pocta J.S. Bachovi I.,II.

Pastely, 46x46 cm, signovány vpravo dole Doležal 99, rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

9888. Soubor 2 prací - Pocta J.S. Bachovi I.,II.
Dražba ukončena:26.04.2017 19:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč