Cyril Bouda - Klatovy

Mědirytina, 25x31 cm. Signováno tužku vpravo dole C. Bouda. Rám, sklo.

Pozn.: Papír a rám mírně poškozeny.

Cyril Bouda
58165. Klatovy
Dražba ukončena:14.04.2021 21:59:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč