Božena Vohánková - Květiny ve váze

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole B. Vohánková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

99796. Květiny ve váze
Dražba ukončena:30.07.2023 21:10:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč