Brunner - Kytice ve váze

Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Brunner 76. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

105980. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.11.2023 20:27:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč