Calvi - Benátky

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Calvi. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Calvi
31058. Benátky
Dražba ukončena:24.04.2019 21:45:33
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč