Carl Kenzler - Stromy u vody

Kombinovaná technika, 34x50 cm. Signováno vpravo dole C. Kenzler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Carl Kenzler (1872-1947)
Známý svými mořskými, pobřežními malbami. Žil a pracoval v Berlíně a Postupimi
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 125 000 Kč

301194. Stromy u vody
Dražba ukončena:03.10.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč