Carl Lorenz - Alpské údolí

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Carl Lorenz. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

41169. Alpské údolí
Dražba ukončena:27.02.2020 22:29:33
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč