Čechy 1. pol. 19. stol. - Stolek

Dřevo, 37 hloubka, 63 délka, 78 výška.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 19. stol.
22977. Stolek
Dražba ukončena:17.10.2018 19:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč