Čechy 1. pol. 20. stol. - Hnízdové stolky

Dřevo, zdobeno intarsií. Největší stolek: výška 50 cm, šířka 36,5 cm, délka 52 cm. Nejmenší stolek: výška 46 cm, šířka 30 cm, délka 37,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno, vrchní deska největšího stolku má mírně setřenou intarsii viz. foto.

Čechy 1. pol. 20. stol.
61119. Hnízdové stolky
Dražba ukončena:01.07.2021 23:01:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč