Čechy 1. pol. 20. stol. - Hřeben, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 30,60 g

Pozn.: Délka 16 cm. Imitace kosti. Mírně poškozeno.

Čechy 1. pol. 20. stol.
59212. Hřeben, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 30,60 g
Dražba ukončena:19.05.2021 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč