Čechy 1. pol. 20. stol. - Tygr

Keramika, výška 21 cm, délka 39 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
Čechy 1. pol. 20. stol.
78225. Tygr
Dražba ukončena:15.06.2022 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč