Čechy 19. stol. - Kristus žehná víno a chléb

Kombinovaná technika, 16x12 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Čechy 19. stol.
22807. Kristus žehná víno a chléb
Dražba ukončena:27.09.2018 22:54:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč