Čechy 19. stol. - Neposkvrněné srdce P. Marie

Olej na plátně, 63x47 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 63 cm

Čechy 19. stol.
84901. Neposkvrněné srdce P. Marie
Dražba ukončena:09.10.2022 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč