Čechy 20. stol. - Ruční vysavač v původním pouzdru

Velikost pouzdra 29x16 cm.

Pozn.: Opatřeno příslušenstvím. Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

Čechy 20. stol.
68365. Ruční vysavač v původním pouzdru
Dražba ukončena:11.11.2021 23:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.11.2021 22:41:53 5734