MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 30 cm.
pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 20. stol.
59272. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
limit (19.05.2021 22:55:12)
6749
2 200 Kč
6596
2 100 Kč
limit (19.05.2021 22:54:26)
6749
2 100 Kč
6596
2 000 Kč
limit (19.05.2021 22:54:23)
6749
1 900 Kč
6596
1 800 Kč
limit (19.05.2021 22:54:19)
6749
1 700 Kč
6596
1 600 Kč
limit (19.05.2021 22:52:14)
6749
1 500 Kč
6596
1 400 Kč
limit (19.05.2021 22:51:26)
6749
1 300 Kč
6596
1 200 Kč
6749
1 100 Kč
6596
1 000 Kč
limit (19.05.2021 22:50:42)
6749
1 000 Kč
6596
900 Kč
limit (19.05.2021 19:48:03)
6749
800 Kč
651
700 Kč
5972
600 Kč
4656
500 Kč
5294