MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 30 cm.
pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 20. stol.
59279. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
2405
2 900 Kč
limit (19.05.2021 23:18:40)
5972
2 900 Kč
2405
2 800 Kč
limit (19.05.2021 23:18:33)
5972
2 700 Kč
2405
2 600 Kč
limit (19.05.2021 23:18:28)
5972
2 500 Kč
2405
2 400 Kč
limit (19.05.2021 23:14:34)
5972
2 300 Kč
2405
2 200 Kč
limit (19.05.2021 23:11:59)
5972
2 100 Kč
2405
2 000 Kč
limit (19.05.2021 23:11:54)
5972
1 900 Kč
2405
1 800 Kč
limit (19.05.2021 23:11:50)
5972
1 700 Kč
2405
1 600 Kč
limit (19.05.2021 23:11:46)
5972
1 500 Kč
2405
1 400 Kč
limit (19.05.2021 23:10:52)
5972
1 300 Kč
2405
1 200 Kč
limit (19.05.2021 23:10:47)
5972
1 100 Kč
2405
1 000 Kč
limit (19.05.2021 23:05:49)
5972
900 Kč
2405
800 Kč
limit (19.05.2021 23:01:09)
5972
700 Kč
2405
600 Kč
5972
500 Kč
981