Čechy kolem poloviny 20. století - Konvolut 2 flakonů, 1) stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 23,19 g. 2) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-52, hrubá hmotnost 16,67 g

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy kolem poloviny 20. století
59186. Konvolut 2 flakonů, 1) stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 23,19 g. 2) stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-52, hrubá hmotnost 16,67 g
Dražba ukončena:19.05.2021 21:38:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč