Čechy kolem roku 1900 - Dívka s pávy

Keramika, výška 36 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno

Čechy kolem roku 1900
22875. Dívka s pávy
Dražba ukončena:17.10.2018 18:23:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč