MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška 36 cm. Neznačeno.
Pozn.: Poškozeno
> zpět na aukční výsledky
Čechy kolem roku 1900
22875. Dívka s pávy
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 400 Kč
limit (17.10.2018 18:18:10)
2117
4 300 Kč
4434
4 200 Kč
limit (17.10.2018 18:13:52)
2117
4 100 Kč
69
4 000 Kč
limit (17.10.2018 18:11:56)
2117
3 900 Kč
69
3 800 Kč
limit (17.10.2018 18:11:39)
2117
3 700 Kč
69
3 600 Kč
limit (17.10.2018 18:11:21)
2117
3 500 Kč
69
3 400 Kč
limit (17.10.2018 18:11:07)
2117
3 300 Kč
69
3 200 Kč
2117
3 100 Kč
69
3 000 Kč
limit (17.10.2018 18:05:10)
2117
3 000 Kč
69
2 900 Kč
limit (17.10.2018 18:04:54)
2117
2 800 Kč
69
2 700 Kč
limit (17.10.2018 18:04:26)
2117
2 600 Kč
69
2 500 Kč
limit (17.10.2018 18:04:04)
2117
2 400 Kč
69
2 300 Kč
limit (17.10.2018 17:59:56)
2117
2 200 Kč
69
2 100 Kč
limit (17.10.2018 17:58:23)
2117
2 000 Kč
limit (17.10.2018 17:58:22)
2926
1 800 Kč
limit (17.10.2018 17:52:21)
2926
1 700 Kč
2117
1 600 Kč
1692
1 500 Kč
238
1 400 Kč
1692
1 300 Kč
2117
1 200 Kč
2604
1 100 Kč
limit (29.08.2018 20:56:24)
2926
1 000 Kč
2604
900 Kč
limit (29.08.2018 20:56:20)
2926
800 Kč
2604
700 Kč
limit (29.08.2018 20:56:14)
2926
600 Kč
2604
500 Kč
limit (07.08.2018 12:52:29)
2926