Čechy po polovině 19. stol. - Sklenice na noze

Sklo, výška 13 cm.

Pzn.: Mírně poškozeno.

Čechy po polovině 19. stol.
23062. Sklenice na noze
Dražba ukončena:17.10.2018 21:34:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč