Čechy po roce 1918 - Květináč na noze

Keramika, celková výška 108 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy po roce 1918
23139. Květináč na noze
Dražba ukončena:17.10.2018 22:37:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč