MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 19 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy počátek 20. stol.
22946. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 700 Kč
2628
3 600 Kč
2575
3 500 Kč
1610
3 400 Kč
3953
3 300 Kč
limit (17.10.2018 19:13:42)
2575
3 200 Kč
3953
3 100 Kč
limit (17.10.2018 19:13:35)
2575
3 000 Kč
3953
2 900 Kč
limit (17.10.2018 19:13:30)
2575
2 800 Kč
3953
2 700 Kč
limit (17.10.2018 19:13:19)
2575
2 600 Kč
3953
2 500 Kč
limit (17.10.2018 19:11:15)
2575
2 400 Kč
3953
2 300 Kč
limit (17.10.2018 19:11:11)
2575
2 200 Kč
3953
2 100 Kč
limit (17.10.2018 19:11:05)
2575
2 000 Kč
3953
1 900 Kč
limit (17.10.2018 19:10:46)
2575
1 800 Kč
3953
1 700 Kč
limit (17.10.2018 19:09:36)
2628
1 700 Kč
limit (17.10.2018 19:10:16)
2628
1 600 Kč
3953
1 500 Kč
2575
1 400 Kč
1610
1 300 Kč
1000
1 200 Kč
limit (13.10.2018 18:57:16)
831
1 100 Kč
1000
1 000 Kč
limit (12.10.2018 9:40:41)
831
900 Kč
226
800 Kč
831
700 Kč
3147
600 Kč
limit (14.08.2018 15:46:52)
831
600 Kč
909
500 Kč
831