Čechy počátek 20. stol. - Váza

Sklo, výška 19 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy počátek 20. stol.
22946. Váza
Dražba ukončena:17.10.2018 19:25:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč