Čeněk Sucharda - Vřesoviště

Olej na plátně, 37x45 cm, signováno vlevo dole Sucharda Č., rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 – 1977

7192. Vřesoviště
Dražba ukončena:26.01.2017 19:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč