český malíř kolem r. 1900 - Borovice

Olej na plátně, 86x62 cm, monogramováno vpravo dole , rám.

Pozn.: Plátno mírně zvlněné.

český malíř kolem r. 1900
15039. Borovice
Dražba ukončena:30.11.2017 22:42:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč