Český malíř 1. pol. 20. stol. - Vaše noviny

Litografie, 95x61 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
5559. Vaše noviny
Dražba ukončena:29.09.2016 19:26:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč