Český malíř 1. pol. 20. stol. - Ve žních

Olej na kartonu, 41x70 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
6347. Ve žních
Dražba ukončena:30.11.2016 18:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč