Český malíř 1. pol. 20. stol. - DÍvka s dlouhou šíjí - Ručně řezaný dřevěný rám

Olej na plátně, 50x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
114811. DÍvka s dlouhou šíjí - Ručně řezaný dřevěný rám
Dražba ukončena:21.04.2024 21:24:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč