Český malíř 1. pol. 20. stol. - Hrabání trávy

Olej na plátně. 74x84 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny

Český malíř 1. pol. 20. stol.
302679. Hrabání trávy
Dražba ukončena:16.12.2019 20:28:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč