Český malíř 1. pol. 20. stol. - Ležící akt

Olej na kartonu, 50x72 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
63519. Ležící akt
Dražba ukončena:25.08.2021 21:40:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč