Český malíř 1. pol. 20. stol. - Na hrnčířském trhu

Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
57462. Na hrnčířském trhu
Dražba ukončena:01.04.2021 21:19:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč