Český malíř 1. pol. 20. stol. - Portrét ženy

Olej na plátně, 65x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
83399. Portrét ženy
Dražba ukončena:04.09.2022 20:50:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč