Český malíř 1. pol. 20. stol. - Předjaří na venkově

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x65 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
87785. Předjaří na venkově
Dražba ukončena:15.12.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč