Český malíř 1. pol. 20. stol. - Skály na Capri

Olej na plátně, 65x75 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
111947. Skály na Capri
Dražba ukončena:18.02.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč