český malíř 1. pol. 20. stol.

27529. Z Orientu

popis: Olej na plátně, 27x20 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:22:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 4 600 Kč