Český malíř 1. pol. 20. stol. - Z Orientu

Olej na plátně, 27x20 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
27529. Z Orientu
Dražba ukončena:31.01.2019 22:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč