český malíř 1. třetiny 20. stol. - Dívčí portrét

Olej na plátně, 46x27 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

český malíř 1. třetiny 20. stol.
43893. Dívčí portrét
Dražba ukončena:30.04.2020 19:47:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč