český malíř 1. třetiny 20. stol. - V zahradě

Olej na kartonu, 41x55 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

český malíř 1. třetiny 20. stol.
22656. V zahradě
Dražba ukončena:27.09.2018 19:26:51
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč