MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 50x65 cm, rám.
> zpět na aukční výsledky
český malíř 2. pol. 20. stol.
2861. Vesnice s kostelem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
vydraženo za:
2 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 500 Kč
limit (01.10.2015 19:32:26)
292
2 500 Kč
1059
2 400 Kč
limit (01.10.2015 19:28:52)
292
2 300 Kč
1059
2 200 Kč
limit (01.10.2015 19:25:14)
292
2 100 Kč
1059
2 000 Kč
limit (01.10.2015 18:50:51)
292
1 900 Kč
474
1 800 Kč
limit (01.10.2015 18:50:44)
292
1 700 Kč
474
1 600 Kč
292
1 500 Kč
36
1 400 Kč
474
1 300 Kč
751
1 200 Kč
642