český malíř 2. pol. 20. stol. - Barevná abstrakce

Kombinovaná technika, 59x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu sběratelský přípis Milan Chabera.

Nejdelší strana: 71 cm

český malíř 2. pol. 20. stol.
83402. Barevná abstrakce
Dražba ukončena:04.09.2022 20:59:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč