český malíř 2. pol. 20. stol. - Planeta

Kombinovaná technika, 100x70 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

český malíř 2. pol. 20. stol.
10709. Planeta
Dražba ukončena:01.06.2017 18:36:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč