český malíř kolem pol. 20. stol. - Dívčí akt

Olej na plátně, 56x41 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V minulosti restaurováno.

český malíř kolem pol. 20. stol.
22888. Dívčí akt
Dražba ukončena:27.09.2018 23:13:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč