český malíř konce 19. stol. - Děvče v černém oděvu

Olej na plátně, 36x29 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 36 cm

český malíř konce 19. stol.
112675. Děvče v černém oděvu
Dražba ukončena:10.03.2024 21:04:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč