český malíř počátku 20. stol. - Čtenářka

Olej na překližce, 24x14 cm, rám.

Pozn.: Rám přetřený.

český malíř počátku 20. stol.
2364. Čtenářka
Dražba ukončena:27.05.2015 22:02:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč