český malíř počátku 20. stol. - Rohatčanka

Olej na plátně, 31x33 cm, monogramováno vpravo dole nečitelně, rám.

český malíř počátku 20. stol.
4177. Rohatčanka
Dražba ukončena:31.03.2016 19:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč