čeští malíři 20. stol. - Soubor 6- ti olejomaleb

rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

čeští malíři 20. stol.
4413. Soubor 6- ti olejomaleb
Dražba ukončena:30.03.2016 18:17:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč