MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
rámovány.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
čeští malíři 20. stol.
4413. Soubor 6- ti olejomaleb
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
1258
2 700 Kč
limit (30.03.2016 18:11:47)
1132
2 600 Kč
1258
2 500 Kč
limit (30.03.2016 18:11:41)
1132
2 400 Kč
1258
2 300 Kč
limit (30.03.2016 18:11:26)
1132
2 200 Kč
1258
2 100 Kč
limit (30.03.2016 18:06:49)
1132
2 000 Kč
limit (30.03.2016 18:06:50)
292
1 200 Kč
limit (30.03.2016 18:06:17)
292
1 100 Kč
1258
1 000 Kč
limit (30.03.2016 17:44:41)
292
900 Kč
292
800 Kč
1277
700 Kč
852
600 Kč
limit (29.03.2016 23:43:00)
1277
600 Kč
852
500 Kč
1277