Chaplo - Kačer Donald

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Chaplo. Nerámováno.

o autorovi: Umělec na volné noze. Věnuje se tradiční tvorbě a digitální ilustraci.

108444. Kačer Donald
Dražba ukončena:01.02.2024 20:45:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč