Chikanobu - Děti u dvora

Dřevořez, 34x23 cm. Signováno. Papír podlepený na kartonu.

Stav: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1838 – 1912
Japonský malíř a grafik.

86723. Děti u dvora
Dražba ukončena:20.11.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč