Chikashige - Imperator a dvořanky

Dřevořez, 36x23 cm. Signováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 2. pol. 19. stol.
Chikashige Morikawa, japonský dřevorytec a grafik.

112051. Imperator a dvořanky
Dražba ukončena:18.02.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč