Cholodkov - Pastevec koní

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Cholodkov. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Cholodkov
29564. Pastevec koní
Dražba ukončena:27.03.2019 20:50:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč