Curt Schürz - Treibende Form

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vzadu C. Schürz 71. Rámováno.

Nejdelší strana: 103 cm

o autorovi: 1910 – 1994
Německý umělec

107830. Treibende Form
Dražba ukončena:27.12.2023 20:31:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč