Cyril Bouda - Pohled na město

Akvarel, 40x57 cm. Signováno vpravo dole Cyril Bouda. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu číslo. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

31045. Pohled na město
Dražba ukončena:24.04.2019 21:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč